США ПОПЕРЕДИЛИ СВІТ ПРО ПЛАНУВАННЯ ЕКСТРЕМІСТАМИ ТЕРАКТІВ У НИЗЦІ ДЕРЖАВ

30.07.2015 18:46

Сполучені Штати мають інформацію, що свідчить про те, що екстремістські угрупування, включаючи "Аль-Каїду" та "Ісламська держава", планують нові теракти проти американських громадян та інтересів за кордоном, у тому числі в Європі. Про це йдеться в оновленому попередженні про глобальну терористичну загрозу, передає УНН з посиланням на ТАСС.
У документі міститься нагадування про те, що в серпні 2014 США і їх союзники почали військово-повітряну операцію проти бойовиків ІД в Іраку і Сирії. В даний час "посилюється ймовірність того, що проти Сполучених Штатів, а також їх партнерів з числа західних країн та учасників коаліції будуть зроблені відповідні напади" терористів, повідомив держдепартамент.
На його думку, такі напади можуть відбутися "по всьому світу, особливо на Близькому Сході, в Північній Африці, в Європі та Азії".
"Екстремісти можуть використовувати звичайні озброєння і зброю масового знищення та здійснити напади з метою нанесення збитку як офіційним, так і приватним інтересам", відзначило зовнішньополітичне відомство США.
"Надходить інформація, яка свідчить про те, що ІД,"Аль-Каїда", пов'язані з ними організації та інші терористичні угруповання продовжують планувати терористичні напади проти інтересів Сполучених Штатів та західних країн в Європі", - попередив держдепартамент. За його словами, "ймовірність терактів у Європі буде зберігатися в міру того, як члени ІД з числа європейців будуть повертатися із Сирії та Іраку".
У документі говориться, що влада США має також інформацію про підготовку ісламістськими угрупованнями терактів на Близькому Сході, на півночі і заході Африки, в Південній і Центральній Азії, в деяких країнах Південно-Східної Азії. Попереднє попередження про глобальну терористичну загрозу поширювалося держдепартаментом США на початку січня нинішнього року.

comments powered by HyperComments

Последние