РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ТЕРНОПІЛЬ ТА РЕМОНТ

29.07.2015 00:45

Ми будемо виходити з того, що ви прийняли рішення самостійно робити ремонт ванної кімнати. Приступаючи до робіт, вам слід пам'ятати, що всі роботи мають свою послідовність, і її краще дотримуватися.


З чого ж почати? Для старту найкраще реставрація ванн тернопіль розпочати з покраски та шліфування старої ванни у квартирі. Відразу ж визначитеся з кількістю і призначенням всіх сантехнічних приладів, які вам будуть необхідні у вашій новій ванною. Потім можна сміливо приступати до вибору колірної гами і проектування дизайну. Вибравши колір і дизайн, можна робити розрахунок кількості матеріалів і відправлятися їх купувати.

Після всіх підготовчих робіт з матеріалами і дизайном, можна переходити безпосередньо до підготовки приміщення під ремонтні роботи. Насамперед досліджуємо стан підлоги, визначаємося з кількістю ремонту та способом. Після цього купуємо все необхідне для проведення всіх робіт по ремонту підлоги. Тут може знадобитися гідроізоляція, заміна стяжки, а в деяких випадках і утеплення.

Виконавши підготовчі роботи по ремонту підлоги можна замінити трубопровід і електропроводку. Ось після цього можна приступати до оштукатурювання стін і стелі. Коли підготовлені стіни і стеля висохнуть, настане час опоряджувальних робіт на стелі. Це може бути не тільки обшивка, але й утеплення. Після утеплення і обшивки стелі правильним буде зайнятися укладанням підлоги. Коли підлога буде готовий, сміливо переходите до обробки стін. Сюди входить облицювання, подальша затирка швів і герметизація кутів. Загальний вигляд ванної вже майже готовий, залишилося тільки змонтувати вентиляцію і встановити всю сантехніку, з подальшим монтажем.

Думаю, ви встигли помітити, що ми пропонуємо трохи іншу послідовність і черговість робіт під час ремонту ванної своїми руками. Усі пояснення ми дамо по ходу матеріалу, а зараз ще хотілося б зупинитися на деякий моменти, які слід знати, перш, ніж приступити до ремонту ванної.

Не зайвим буде нагадати, що ванна - це приміщення зі специфічним мікрокліматом. Тут тепло і сиро, це відмінне середовище для розмноження різних мікроорганізмів. Всі матеріали, типу гіпсокартону, навіть не варто розглядати, як варіант для обшивки стелі. Адже, навіть сама невелика порожнина в стіні може в майбутньому з'явитися місцем, де будуть розмножуватися різні мікроорганізми.

У зв'язку з тим, що у ванній сиро, але є електрика, то це найнебезпечніше приміщення, за ступенем ризику удару струмом. Цьому сприяє і підвищена температура в приміщенні, а також будь-яке підлогове покриття буде провідником струму, адже у ванній висока вологість. Тому у ванній краще не планувати наявність розеток і вимикачів, адже тим самим ви будете піддавати своє життя небезпеці, і вас можуть притягнути до адміністративної відповідальності, за порушення правил. Як і будь-які обмеження ці теж можна обійти, навіть не порушуючи правил, але про це ми поговоримо іншим разом. Зараз ми зупинимося тільки на основних моментах.

Якщо ви вирішили самостійно приступити до ремонту у ванній, то ви повинні знати, що для цих робіт не слід планувати застосування звичайної деревини, та інших всмоктують вологу матеріалів, а також не варто застосовувати різні кріплення зі звичайної сталі, алюмінію, і всього, що при підвищеної вологості буде покриватися корозією.

Якщо ми говоримо про ремонт в малогабаритній квартирі, то думаємо виправдано буде замість ванною встановити душову кабіну, якщо є необхідність, то її можна поєднати з кутовий сидячою ванною, що в деякій мірі буде заміною повноцінної ванни. Але зараз не багато хто приймає повноцінно ванну, адже ціни на воду постійно зростають, а в бюджетному житло живуть аж ніяк не мільйонери. Заміна ванни на душ дозволить звільнити місце для пральної машини і розмістити все компактно і зручно.

comments powered by HyperComments

Последние