У СБУ НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ОБМІНУ РОСІЙСЬКИХ ГРУШНИКІВ

29.07.2015 21:57

Радник голови СБУ Юрій Тандіт не виключає можливості обміну затриманих ГРУшників Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова на громадян України, незаконно утримуваних Росією.
Про це йдеться у його заяві після відвідування у вівторок затриманих представників Головного розвідувального управління Генштабу міністерства оборони Росії.
«Якщо буде така можливість, і буде прийняте таке рішення передати їх на територію Російської Федерації, то ми, звичайно, зробимо все для того, щоб ми забрали своїх хлопців. Ми відкриті для будь-яких діалогів. Ми виконуємо усі пункти Мінських домовленостей і Президент ставить як пріоритет - головне забрати скоріше визволити наших хлопців», - зазначив Тандіт.
За його словами, наразі російські спецпризначенці перебувають під слідством, триває судовий процес і необхідні процесуальні дії.
«Попередньо судовий процес розпочнеться у вересні. Ми говоримо про те, що суд повинен бути відкритим. Для нас це дуже важливо, оскільки ці люди вчиняли злочини на території України», - сказав він.
Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, як можуть відпустити затриманих ГРУшинків, радник голови СБУ відповів: «Є уповноважені люди, і до них потрібно ставити це питання. Я можу відповідати лише як людина: потрібно зробити все, щоб якомога скоріше забрати наших хлопців. Ми бачимо сліди наших громадян, зокрема, на території Російської Федерації, ми знаємо імена багатьох з них, ми робимо все, щоб знайти й інших хлопців, які там незаконно перебувають. Тому якщо закон дозволить передавши їх туди, забрати наших хлопців, ми будемо це використовувати».

comments powered by HyperComments