РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ У ПРИДНІСТРОВ'Ї ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ "БОЙОВЕ ЗЛАГОДЖЕННЯ ВЗВОДІВ"

29.07.2015 16:14

В Оперативній групі російських військ (ОГРВ) у Придністровському регіоні Республіки Молдова проходить “етап бойового злагодження взводів”, передає УНН з посиланням на агентство ІНФОТАГ.
Як повідомляє прес-служба Західного військового округу РФ, “військовослужбовці відпрацьовують практичну взаємодію під час проведення маршу і веденні сучасного загальновійськового бою у наступі та обороні, веденні розвідки і знищення живої сили і бронетехніки умовного противника”.
Особлива увага приділяється питанням організації та підтримання взаємодії мотострілкових підрозділів з миротворцями, які несуть службу на постах і контрольно-пропускних пунктах в зоні безпеки конфлікту, при дестабілізації обстановки.
Заняття з бойової взаємодії взводів триватимуть до кінця липня і завершаться бойовими стрільбами. Всього, за час тренувань буде витрачено понад 35 тис. боєприпасів, підрозділи здійснять марші загальною протяжністю понад 7 тис. км.
Довідка: ОГРВ в Придністров’ї налічує близько 1,5 тис. військовослужбовців, включаючи миротворчий батальйон і військову частину № 13 962. Військовослужбовці займаються охороною складів з боєприпасами в селі Колбасна, що залишилися після розпаду СРСР.
Нагадаємо, раніше президент Придністров'я Євген Шевчук закликав офіційний Київ відвести від кордону посилені військові формування та запевнив, що ніякої загрози з боку Придністров'я для України немає.

comments powered by HyperComments

Последние