ШТАБ АТО СТВОРИТЬ СИЛИ НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ НА ДОНБАСІ

29.07.2015 14:57

Командування штабу АТО прийняло рішення про створення резерву негайного реагування, у складі якого будуть підрозділу з важким озброєнням, на випадок наступальних дій з боку ворога.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

"З Широкиного українські військові не виходять, вони залишаються там", - зазначив він.

"Ми очікуємо на підписання угоди про створення буферної зони – це буде означати відхід важких озброєнь від лінії розмежування на 15 км кожна зі сторін – це буде означати обопільне відведення. Якщо ворог його не відводить – ми теж своє великокаліберне озброєння відводити просто так не будемо", - додав Лисенко.

"Зважаючи на ту загрозу, яка є, українське командування прийняло рішення про створення відповідного резерву негайного реагування у випадку активних наступальних дій з боку ворога", - заявив речник Адміністрації президента України з питань АТО, додавши, що "підрозділи, які мають важке озброєння, знаходяться не дуже далеко, і в ході швидкого маршу вони просто займуть ті позиції, які залишаються за нами".

Як повідомляв УНІАН, президент Петро Порошенко 22 липня доручив членам Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі за результатами засідання, яке відбулося в Мінську 21 липня, підписати угоду, яка б гарантувала створення 30-кілометрової буферної зони вздовж лінії розмежування.

Порошенко висловив сподівання, що це буде реальним початком реального припинення вогню, реального відведення важкої техніки, що в подальшому створить умови для політичної та економічної реінтеграції цих територій до України.

comments powered by HyperComments