ШОКІН ЗАМІСТЬ ГУЗИРЯ ПРИЗНАЧИВ СВОЇМ ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ СЕВРУКА

29.07.2015 10:55

Генеральний прокурор Віктора Шокін призначив своїм першим заступником Юрія Севрука замість Володимира Гузиря. Як передає УНІАН, про це Шокін повідомив сьогодні, 28 липня, під час брифінгу.

Перед цим Гузир на цьому ж брифінгу заявив про свою відставку, яку Шокін прийняв.

Зокрема, як зазначив Гузир, перебуваючи у відпустці, він відчував на собі політичний тиск, тому прийняв рішення вийти сьогодні з відпустки, аби попросити генерального прокурора про свою відставку.

За словами Гузиря, його 30-річний досвід дає йому можливість і законні підстави захистити себе повністю в установленому законом порядку.

"І не будучи першим заступником генерального прокурора, у мене будуть повністю розв`язані руки через суд захисти своє ім`я і ім`я своєї родини", - сказав він, наголосивши, що є прихильником законів і боротьби з корупцією.

"Я нікому не дозволю вживати моє ім`я в негарному контексті, який допускався останнім часом. Тому я прошу вас прийняти мою відставку і (хочу) подякувати за вашу довіру", - сказав Гузир, звертаючись до генпрокурора.

Шокін відповів, що приймає відставку, і повідомив про призначення Севрука.

"Одночасно повідомляю, що першим заступником генерального прокурора призначено Севрука Юрія Григоровича. Всі дані про нього ви зможете побачити на сайті Генпрокуратури", - сказав Шокін.

Як повідомлялося, Севрук очолював у Генпрокуратурі Головне управління нагляду у кримінальних провадженнях.

Нагадаємо, нещодавно виник скандал через спробу Гузиря завадити слідству у справі прокурорів-хабарників, також були обурення втручанням першого заступника генпрокурора у розслідування діяльності БРСМ.

Пізніше журналісти розкрили основні комерційні інтереси й структуру доходів Гузиря.

comments powered by HyperComments

Последние