МІЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА 5 З 6 ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКІ ПОРАНИЛИ КОНВОЇРІВ І ВТЕКЛИ ПІД ЧАС ЕТАПУВАННЯ

29.07.2015 07:59

У понеділок правоохоронці затримали п'ятьох з шести злочинців, які в суботу вранці здійснили напад на конвоїрів і втекли з-під варти в Хмельницькій області.
Міліція затримала 5 з 6 злочинців, які поранили конвоїрів і втекли під час етапування
print screen
Про це інформує Національна гвардія України.
"Засуджених вдалося затримати завдяки небайдужим громадянам, які телефонували в міліції і повідомляли, в яких місцях вони бачили схожих людей", - йдеться в повідомленні.
До пошуків останнього втікача залучені всі сили і засоби органів внутрішніх справ. Вчора вдалося затримати четвертого в’язня.
Нагадаємо, вранці 25 липня шестеро засуджених втекли з-під конвою під час планового етапування в Хмельницькій області. Чоловіки напали на варту, поранили двох конвоїрів і заволоділи їх табельною зброєю.
За інформацією МВС, двох поранених нацгвардійців прооперували у місцевих лікарнях. Життю правоохоронців уже нічого не загрожує, але стан їх здоров‘я оцінюють як середньої важкості.
"Загрози їхньому життю уже немає. Сьогодні вирішується питання про перевезення одного бійця реанімобілем до Вінниці", - повідомив начальник УМВС у Хмельницькій області Микола Семенишин.
За словами лікаря-травматолога Петра Сухолиткого, один з пацієнтів поступив у важкому стані з вогнепальними пораненнями обох рук, в тому числі була пошкоджена плечова артерія. Медики кілька годин поспіль відновлювали кровопостачання кінцівки і боролися за те, аби молодий чоловік не залишився інвалідом.
За фактом правопорушення слідче управління відкрило кримінальне провадження за ч.2 статті 393 (втеча з-під варти) та статтею 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.
Як повідомляв iPress.ua, проти ночі 5 липня з колонії в окупованому Луганську втекли п’ятеро в’язнів, засуджених до довічного ув’язнення в період із 2004 до 2013 року.

comments powered by HyperComments

Последние