НМПУ ВИМАГАЄ ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО ПІДРОБЛЕНИХ ПРЕС-КАРТ

27.07.2015 13:33

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) вимагає порушити кримінальне провадження за фактом підробки посвідчень засобів масової інформації.
У Чернігові на виборчій дільниці №740993 (за адресою вул. П’ятницька, 94А) представниками громадськості були затримані двоє осіб Сергій Стандур та Володимир Безручко (на фото). Вони мали фальшиві посвідчення дніпропетровського видання «Точка зору», яке свого часу належало організації «Комітет виборців України».
Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Кошель стверджує, що посвідчення та його підпис на них підроблені.

«НМПУ засуджує використання журналістських посвідчень у політичних маніпуляціях. Крім того, ми вимагаємо, щоб ці особи були притягнуті до відповідальності. Адже, підроблення документів та їх використання підпадає під статтю 358 Кримінального Кодексу України», - зазначив заступник голови НМПУ, член комітету організації, старший юрисконсульт Олександр Тарасов.

Зловмисники з фальшивими прес-картами передані до міського управління міліції.

Нагадаємо, Незалежна медіа-профспілка України пропонує журналістам, які сьогодні працюють на виборах у Чернігові, звертатись за консультаціями до Юридичного бюро НМПУ та повідомляти про порушення прав журналістів. Телефон «гарячої лінії» 050 356 57 58, електронна поштаsekretar@nmpu.org.ua.

comments powered by HyperComments

Последние