ЗБРОЙНІ СИЛИ ЛАТВІЇ ПРОВОДЯТЬ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ

27.07.2015 04:24

Добровольча озброєна організація Земессардзе, що входить до складу Збройних сил Латвії, в суботу проводить військові навчання.
Про це повідомляє Delfi.lt.
Згідно з повідомленням міністерства оборони країни, навчання проходять на аеродромах "Лієпая" та "Юрмала", а також на мосту через річку Мемелі в Бауска.
Отримавши наказ, підрозділи Земессардзе повинні прибути у зазначене місце в повному озброєнні і у встановлений час, зайняти позиції і виконати навчальні завдання.

Міністерство зазначає, що в ході навчань перевіряються і закріплюються навички керівництва і координації операціями, а також виконується перевірка здатності підрозділів розгортатися для захисту конкретних об'єктів.
Між тим, мешканці країни у соціальних мережах публікують фотографії "зелених чоловічків" в Бауска, цікавлячись при цьому, що відбувається.
Збройні сили, зі свого боку,  приносять вибачення у зв'язку з заподіяними незручностями і закликають з розумінням ставитися до можливих затримок руху у зв'язку з переміщенням військової техніки в районі Лієпаї, Тукумса і Вентспілса.

comments powered by HyperComments

Последние