УКРАЇНА МАЄ БУТИ ОДНІЄЮ ІЗ КЛЮЧОВИХ ТЕМ САМІТУ НАТО - МІНОБОРОНИ ПОЛЬЩІ

26.07.2015 23:53

Україна повинна бути однією з найважливіших тем під час саміту НАТО у Варшаві.
Про це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк під час відвідування міжнародних військових навчань на полігоні біля Львова, передає "Польське радіо".
"У контексті саміту НАТО у Варшаві ми б дуже хотіли, щоби партнерство НАТО із Україною було однією із найважливіших тем у порядку денному", - підкреслив він.
За словами польського міністра, Київ, попри проблеми на Сході, де, як зазначив, щоденно гинуть українські військові, підтримує програму спільних навчань із НАТО і показує, що для українців дуже важливо впровадити західні стандарти у своїй армії.
Сємоняк знову згадав про російську позицію, згідно з якою маневри начебто загрожують крихкому мирному процесові на сході України.
"Це дуже несправедливі звинувачення, оскільки це циклічні навчання і вони проходять вже багато років", - наголосив глава польського оборонного відомства.
Він підкреслив, що ці маневри є повністю прозорими, відповідають міжнародному праву і сприяють поглибленню співпраці із Україною, яка є важливим партнером для НАТО.
Сємоняк додав, що Росія "залякує" інші країни незапланованими маневрами, зокрема біля кордонів країн Балтії.

comments powered by HyperComments

Последние