УКРАЇНА ОЧІКУЄ ПОЗИТИВНОГО РІШЕННЯ ЩОДО НАСТУПНОГО ТРАНШУ ВІД МВФ - А.ЯЦЕНЮК

25.07.2015 21:17

Уряд України виконав усі критерії Міжнародного валютного фонду і очікує позитивного рішення від Ради директорів МВФ щодо наступного траншу. Про це сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі із делегацією депутатів Європарламенту на чолі з головою Комітету в закордонних справах Ельмаром Броком, повідомили УНН у прес-службі КМУ.
“Але це не остаточне вирішення. Нам потрібно запустити українську економіку та підтримати тих, хто цього потребує, чиї життєві стандарти суттєво знизилися. Уряд намагається знайти шлях, як збільшити соціальні видатки. Разом ми із цим справимося”, — підкреслив прем’єр-міністр України.
А.Яценюк зазначив, що уряд України високо цінує співпрацю з Європейським парламентом та його стійку позицію в підтримці українського народу — “аби народ боровся і перемагав на обох фронтах: з одного боку — російська агресія, а з іншого — дуже серйозні соціальні та економічні проблеми”.
“Переконаний, що незважаючи на всі виклики, завдяки нашим спільним діям ми побудуємо історію успіху”, — наголосив А.Яценюк.
Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомляв, що Рада директорів МВФ збереться на засідання 31 липня цього року, на якому планується виділити Україні за новою програмою EFF черговий транш на суму 1,7 млрд дол.
Нещодавно Верховна Рада ухвалила три закони, які мають розблоковувати виділення Міжнародним валютним фондом (МВФ) Україні 1,7 млрд дол. другого транша кредиту EFF, і ще один закон, який допоможе отримати додатково 1 млрд дол. від Світового банку, 200 млн євро від Німеччини і 300 млн дол. від Японії.

comments powered by HyperComments

Последние