СТАРТУЮТЬ ТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОВОРИ ГРЕЦІЇ З КРЕДИТОРАМИ

24.07.2015 18:19

Греція розпочинає технічні переговори з кредиторами (ЄЦБ, МВФ і Єврокомісія), а також Європейським стабілізаційним механізмом (ESM), який надасть Афінам кредитну лінію. Про це УНН повідомляє з посиланням на РІА "Новини".
МВФ представлятиме нова глава місії фонду в Греції Делія Велкулеску. Від імені Греції переговори вестиме голова Ради економічних консультантів Йоргос Хуліаракіс.
Джерело в грецькому уряді повідомило, що влада розглядає 18 серпня, як оптимальну дату завершення переговорів. Цей термін визначений для того, аби Греція могла нормально провести 20 серпня платіж за держборгом на 3,2 мільярда євро на користь ЄЦБ.
Якщо основним сценарієм для грецької сторони є завершення переговорів до 18 серпня, то всі консультації в Афінах повинні закінчитися до 11-12 серпня. Протягом цього часу необхідно, по-перше, скласти новий меморандум з необхідними умовами і графік на три роки, по-друге, провести переговори за новою кредитною угодою як для потреб держави, так і банків, які в середньостроковій перспективі повинні будуть оцінюватися для фінансування з ESM.

comments powered by HyperComments

Последние