СЛІДКОМ РФ ПОХВАЛИВСЯ: У СПРАВІ САВЧЕНКО Є НАВІТЬ «КОСМІЧНІ» ЕКСПЕРТИЗИ

24.07.2015 02:32

Жодних складнощів у розслідуванні справи Надії Савченко у Слідчого комітету РФ не було. Слідство велося виключно на території Росії. А в справі фігурують експертизи з використанням знімків з космосу.
Про це в інтерв'ю РІА Новості заявив офіційний представник слідкому Росії Володимир Маркін.
Його відповідь на питання про складнощі, з якими стикалося слідство в справі політв'язня Кремля, заслуговує на цитування без купюр:
«Які можуть бути складності? Таке ж розслідування, як і тисячі інших. Хоча не по всіх кримінальних справах проводяться настільки технічно складні і трудомісткі ситуаційні експертизи, в тому числі з використанням знімків з космосу. При цьому всі слідчі дії, як у цій кримінальній справі, так і щодо інших злочинів, вчинених на Донбасі, проводилися нами виключно на території Російської Федерації. Ну а якщо, задаючи своє питання, ви мали на увазі нездоровий, штучно створений ажіотаж навколо її персони, то, запевняю вас, це залишилося за бортом розслідування і ніяк не вплинуло на його результат».
Нагадаємо, що раніше Європейський Союз заявляв про наміри відправити своїх представників для моніторингу судових процесів над Надією Савченко та Олегом Сенцовим.
А один з адвокатів української льотчиці Ілля Новиков обіцяв 28 або 29 липня опублікувати докладні звіти і коментарі про фальсифікації в пред'явлених російським слідством відеоматеріалах у справі.

comments powered by HyperComments

Последние