БІЛЯ БЕРЕГІВ КАЛІФОРНІЇ ЗАФІКСУВАЛИ ДВА РОСІЙСЬКИХ ТУ-95 - ЗМІ

23.07.2015 15:43

У небі Атлантики помітили два стратегічні бомбардувальники Ту-95 військово-повітряних сил Росії, що пролетіли за 39 миль від узбережжя американського штату Каліфорнія. Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.
Інцидент стався 4 липня, однак військові представники США оприлюднили інформацію пізніше. Наголошується, що на перехоплення російських літаків спрямували два винищувачі F-15.
Пілот одного з бомбардувальників вітав льотчиків ВПС США, вийшовши в ефір на аварійній частоті. Зокрема, він сказав: "Доброго ранку, американські пілоти, ми тут, щоб привітати вас з 4 липня, вашим Днем незалежності".
Американські військові розцінили дії екіпажів Ту-95 як брязкання зброєю з боку Росії та підкреслили, що поява стратегічних бомбардувальників поблизу узбережжя США несуть набагато більше небезпеки, ніж звичайні розвідувальні місії США біля берегів Росії.
У той же день російські Ту-95 були запеленговані американськими радарами в районі Аляски. На їх перехоплення були підняті винищувачі F-22.
Нагадаємо, російські винищувачі неодноразово порушували кордони сусідніх країн. Зокрема, на перехоплення бомбардувальників піднімалися військово-повітряні сили Британії, Фінляндії, Швеції, Латвії та Шотландії. Крім того, винищувачі активізувалися й над Чорним морем.

comments powered by HyperComments

Последние