ЯЦЕНЮК: "СЬОГОДНІ ОБИРАЮТЬ КЕРІВНИКА «УКРНАФТИ»

23.07.2015 14:56


Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк,— повідомляє прес-служба уряду

«Ми очікуємо від керівництва компанії як виплату дивідендів на користь держави, так і реального покращення роботи і ефективності роботи цієї компанії в цілому»,— сказав він.

Глава уряду повідомив, що сьогодні відбудуться загальні збори акціонерів ВАТ «Укрнафта» — найбільшої енергетичної компанії України, яка має приватну частку у розмірі 49% і державну частку у розмірі 51%.

Члени Кабміну, підкреслив він, сьогодні провели зустріч із можливим кандидатом на посаду голови правління цієї компанії: «Він має дуже серйозний досвід роботи в найбільших світових енергетичних компаніях».

Яценюк нагадав, що парламент ухвалив урядовий закон, який фактично повернув державі можливість проводити загальні збори акціонерів і впливати на діяльність компанії.

«Сьогодні під час засідання загальних зборів акціонерів у компанії „Укрнафта“ повинен з'явитися новий голова правління»,— наголосив він і додав, що під час зборів акціонерів також повинні бути прийняті рішення щодо розподілу дивідендів за 2014 рік: «Це сума у розмірі 1,2 мільярда гривень».

Завдання, які ставляться перед новим керівником компанії, за словами глави уряду,— «це в першу чергу прозорість і ефективність роботи компанії, новий склад правління і нові підходи в роботі найбільшої нафтової компанії країни».

«Незважаючи на значне падіння цін на нафту, вірогідний керівник компанії зазначив, що є можливості як для збільшення обсягу видобутку нафти, так і для зменшення вартості видобутку»,— зазначив він.

Яценюк висловив сподівання, що збори акціонерів пройдуть за високими європейськими стандартами: «Держава як акціонер цієї компанії поважає права міноритарного акціонера, і ми переконані, що так само з боку міноритарного акціонера є повага до прав держави як того, хто володіє 50 плюс 1% акцій в цій компанії».

 

comments powered by HyperComments

Последние