У ПОСАДОВЦІВ ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ОСВІТИ ЗНАЙДЕНО $130 ТИСЯЧ - ГПУ

23.07.2015 10:51

Під час обшуків у Центрі оцінювання якості освіти, а також за місцем проживання його співробітників знайдено 130 тисяч доларів.
Про це в середу під час брифінгу повідомив заступник генпрокурора Олег Заліско, передає Інтерфакс-Україна.
"За результатами проведених обшуків, як у центрі, так і за місцем проживання певних службових осіб виявлена комп'ютерна техніка, з якої, на думку органів слідства, здійснювалося втручання в систему, виявлені грошові кошти в розмірі $130 тисяч, певна переписка, яка дає підстави органам досудового слідства підозрювати окремих осіб у здійсненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень", - сказав Заліско.
Як повідомлялося, 21 липня генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти підозрюється у зловживанні службовим становищем і найближчим часом їх буде затримано.
Перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун повідомила ввечері у вівторок, що з ранку вдома у директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука та його першого заступника Володимира Винника проводилися обшуки.
"У Лікарчука вилучили дві ручки і чашку (не золоті або позолочені), у Винника - 5 тис. грн, плюс комп'ютери і телефони. Це все. Після "спілкування" з міліцією Винник зараз в травмпункті - підозра на струс мозку, оббиті лікті, шишка на лобі ...", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.
Генеральна прокуратура викликала на допит чотирьох представників керівництва Центру оцінювання якості освіти.
Український центр оцінювання якості освіти створено у 2005 році. Серед завдань центру - підготовка проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), моніторинг якості освіти.

comments powered by HyperComments

Последние