ЗА ЩО ШОКІН ХОЧЕ ПОСАДИТИ ДЕПУТАТА ЛОЗОВОГО

21.07.2015 21:46

Віктор Шокін повідомив, що Генпрокуратура просить у депутатів зняти депутатську недоторканість з їхнього колеги. Ім’я не назвав, але замість нього це зробив Олег Ляшко. Йдеться про «радикала» Андрія Лозового


Раніше Ляшко заявляв, що ГПУ готує на Лозового подання, звинувачуючи його у побитті сільського голови Коцюбинського Київської області. Лідер "радикалів" у соцмережах прокоментував подання ГПУ на його соратника: "Це помста Президента Порошенка за нашу позицію по голосуванню проти особливого статусу Донбасу. Порошенко мені особисто погрожував внести подання на депутатів-радикалів, якщо ми його не підтримаємо. Даючи незаконні команди генпрокурору про арешт депутатів-патріотів і покриваючи головних поплічників Януковича Бойка, Льовочкіна та інших, Порошенко свідомо розвалює демократичну коаліцію і клеїть ширку з регіоналівською бандою". Така жорстка відповідь означає, що ми вже сьогодні-завтра побачимо Ляшка на телеекранах, де він у притаманному йому стилі буде розмазувати прокуратуру, звинувачувати Банкову у тиску на "радикалів". І погрожувати вийти з коаліції. Це все робитиметься не для того, щоб дійсно покинути лави коаліції, а щоб виграти чергову інформаційну битву. З якої Олег Валерійович точно вийде з рейтингом, на кілька пунктів вищим за нинішній. Адже до вересня Рада подання Шокіна не розгляне, бо на канікулах, зате телеефіри ніхто не відміняв. Так що у Ляшка і Лозового місяць з лишком для формування навколо Генпрокуратури іміджу "охранки".


Ми вже сьогодні-завтра побачимо Ляшка на телеекранах, де він у притаманному йому стилі буде розмазувати прокуратуру, звинувачувати Банкову у тиску на "радикалів"
Проте хто ж такий Андрій Лозовий, якого Генпрокуратура хоче навіть заарештувати. Клюєва-молодшого не хотіла, аж поки не втік, а Лозового ось так і відразу. Молодий (26 років) політик є заступником Ляшка по партії і його помічником. За кулуарними даними, двох депутатів пов'язують дуже тісні стосунки. Тому подання на Лозового фактично - це удар по Ляшку.

"Радикали" вирішили не чекати, поки Шокін прийде під купол з поданням, і пішли у наступ. Лозовий, традиційно для нього, не добираючи висловів, заявив, що справа проти нього сфабрикована. "Хоча селищний голова Коцюбинського безумовно заслужив, щоб його побили. Цей покидьок роздає на право і на ліво землю забудовникам. А для п'ятьох учасників АТО легендарної 72-ї бригади, які рік на фронті були без зарплати, для них землі немає", - заявив депутат. Історія з селищним головою Коцюбинського сталася ще навесні. До цього селища завітали "радикали" Лозовий, Мосійчук і Лінько. Вони вимагали у голови і його заступників, щоб той зібрав селищну раду і депутати прийняли рішення про виділення землі учасникам АТО. Тож якщо є подання на Лозового,  то за цю ж історію скоро можна очікувати подання й на інших фігурантів.

 

Селищний голова Коцюбинського - це такий собі мукачівський Ланьо, тільки дрібнішого розмаху. Якщо набрати у пошуковику "Вадим Садовський, Коцюбинське", то можна детальніше ознайомитися з "подвигами" і самого голови, і селищної ради. З ними пов'язано дуже багато скандалів із виділенням землі під забудову. До цього голови приїжджали з Києва і раніше. Наприклад, у січні 2013-го до Коцюбинського завітав тодішній уповноважений з прав дитини при президентові Януковичу, а нині нардеп з "Опоблоку" Юрій Павленко. Він цікавився у Садовського, чому у селищі не будують музичну школу. А ще раніше Янукович обіцяв заборонити дерибан Біличанського лісу. Павленко вже не при посаді, Янукович утік, а голова Коцюбинського, колишній "регіонал" - на місці. З 2006-го року.

Можливо, спосіб, у який "радикали" розмовляли з цим чоловіком, потягнув на ціле подання ГПУ і навіть арешт Лозового. Але ми маємо картину: як і на Закарпатті, у випадку з Лозовим, є такі собі "робінгуди", тільки там був "Правий сектор", а тут "ляшківці", місцевий князьок, якого ставлять на місце у брутальній формі, і правоохоронці, які чомусь карають лише одну сторону конфлікту. Якась, прямо скажемо, чудернацька картина виходить. Навряд чи подібний підхід додає позитиву владі. Тому шанси у ГПУ на задоволення подання можуть з'явитися лише за однієї умови: коли влада виграє інформаційну війну, намалювавши з Лозового "вселенське зло" (як із "правосєків" на Закарпатті), дозвіл на притягнення якого до відповідальності стане вимогою суспільства. Плюс - порушення справ проти дерибанщиків з Коцюбинського. Адже справедливість і невідворотність покарання має бути для всіх однаковою.

comments powered by HyperComments

Последние