ІНТЕРПОЛ ПРИПИНИВ ШУКАТИ ЯНУКОВИЧА ЧЕРЕЗ ОСКАРЖЕННЯ ЙОГО ЗАХИСТУ

21.07.2015 20:03

Захист екс-президента України Віктора Януковича поскаржився на оголошення президента-втікача в міжнародний розшук до Комісії та суду першої інстанції міста Ліон. Саме тому інформацію щодо розшуку Януковича тимчасово зняли з сайту Інтерполу

Про це Еспресо.TV повідомили в Українському Бюро Інтерполу.

"09.01.2015 Янукович Віктор Федорович, 09.07.1950 р.н., був оголошений у міжнародний розшук з метою арешту та подальшої екстрадиції в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Згідно з останніми повідомленнями Офісу з юридичних питань Генерального секретаріату Інтерполу, доступ до інформації щодо міжнародного розшуку Януковича В.Ф. у обліках Генерального секретаріату Інтерполу тимчасово призупинений Комісією по контролю за файлами Інтерполу.Підставою для цього стало оскарження оголошення міжнародного розшуку Януковичем В.Ф. та представниками його захисту до вказаної Комісії та суду першої інстанції міста Ліон", - йдеться в повідомленні.

Також в Українському Бюро повідомили, що розгляд справи по суті запланований на наступну сесію Комісії у вересні цього року.

Нагадаємо, сьогодні з сайту Інтерполу зникла інформація щодо розшуку екс-президента України Віктора Януковича.

comments powered by HyperComments

Последние