ТУРЕЧЧИНА ПОСИЛИТЬ КОРДОН ІЗ СИРІЄЮ ПІСЛЯ НАПАДУ В ПОНЕДІЛОК

21.07.2015 16:53

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу пообіцяв посилити безпеку уздовж кордону із Сирією після того, як у понеділок внаслідок вибуху в місті Суруч загинули 30 людей.
Влада країни уже заявила, що попередні висновки розслідування припускають, що вибух вчинила смертниця із радикального угруповання "Ісламська держава".
Водночас в ІД поки що не взяли на себе відповідальності за напад.
"Туреччина вживала і продовжує вживати усіх необхідних заходів проти "Ісламської держави", - сказав пан Давутоглу на прес-конференції в Анкарі.
"Ми зіткнулися із випадком тероризму. І у нас є сила волі знайти і покарати тих, хто за це відповідальний", - зазначив він.
"Заходи на нашому кордоні із Сирією будуть посилені", - наголосив Ахмет Давутоглу.

Як зазначає кореспондент ВВС на Близькому Сході Джим Муір, Туреччину раніше неодноразово звинувачували у ігноруванні "Ісламської держави", проте останнім часом влада країни взялася за суворі заходи щодо бойовиків, саме це могло стати причиною нападу в Суручі.
Вибух у Суручі, розташованому неподалік сирійського кордону та міста Кобані, де від вересня минулого року йшли бої між "Ісламською державою" та силами курдів, прогремів у понеділок близько півдня.
Інцидент стався у саду місцевого культурного центру у той час, коли там саме зібралися кількасот молодих людей з Федерації соціалістичних молодіжних асоціацій, які хотіли допомогти у відбудові сусіднього сирійського Кобані.
У результаті вибуху 30 людей загинули, ще понад 100 поранені.

comments powered by HyperComments