ПОТРІБНА ДОПОМОГА, ЩОБ ПРИВЕЗТИ ЗВІЛЬНЕНОГО З ПОЛОНУ ВОЛИНЯНИНА

21.07.2015 12:58

Більше чотирьох місяців у полоні в проросійських загарбників перебував волинянин Анатолій Семенюк, житель села Ржищів Горохівського району. Він – один із десяти військовослужбовців, визволених з полону 10 липня.

Зараз його лікують Харківському госпіталі. Щоб привезти Героя звідти додому, потрібна немала сума грошей. Про це повідомляє «Горохів – моє місто».

Анатолій Семенюк пішов воювати у свої майже 50 років, патріот країни і свого села Ржищів.

Тим часом, на Великдень, його син Андрій був важко травмований в дорожньо-транспортній пригоді. Хлопця прооперували у Волинській обласній лікарні, зараз він у комі.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у Бужанівській сільській раді, мама Андрія Семенюка наразі забрала сина додому, де продовжується лікування. Хлопець так і не вийшов з коми, йому потрібен постійний догляд і гроші на лікування.

«Наше село знову збирає їх, щоб допомогти Семенюкам. Просимо всіх чуйних людей теж внести свій вклад для цієї справи, адже Анатолій Семенюк пішов воювати і втратив здоров’я за всіх нас», — звертаються до усіх небайдужих друзі Андрія Семенюка, які назвалися Сашею, Ігорем і Василем.

Телефонувати просили у Бужанівську сільську раду до сільського голови Гиля Івана Порфировича 93-5-31, до Руслани Семенюк 0967340125.

comments powered by HyperComments

Последние