У ЛІКАРНІ ПОМЕР ПОРАНЕНИЙ ПІД ЧАС СТРІЛЯНИНИ У МУКАЧЕВОМУ – ЗМІ

21.07.2015 11:54

Раніше лікарі констатували полегшення стану пораненого.
Вранці 20 липня у реанімації помер чоловік, якого поранили в голову під час стрілянини у Мукачевому 11 липня. Про це повідомили з посиланням на лікарів.

За інформацією місцевих мешканців, чоловік працював охоронцем комплексу відпочинку "Антарес". Водночас нардеп Михайло Ланьо, якого вважають власником комплексу, відкидає свій зв'язок із загиблим.

Як повідомлялося, у Мукачевому сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. Збройний конфлікт виник між "Правим сектором" та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо. Конфлікт стався на території комплексу «Антарес» у Мукачевому, який пов’язують з Ланьо.

Згодом представники «Правого сектору» вступили у бій з правоохоронцями, які з’явилися на місці подій. Причиною конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Створено міжвідомчу слідчу групу з працівників прокуратури, УМВС та УСБУ в області, хід розслідування взято на особистий контроль Генеральним прокурором України, операція зі знешкодження злочинців триває.

Згодом стало відомо, що стрілянину в Мукачевому кваліфікували, як теракт.

comments powered by HyperComments

Последние