УКРАЇНА МОЖЕ ПОВЕРНУТИ ПІД ДОНЕЦЬК ВІДВЕДЕНУ ТЕХНІКУ - ТАРАН

20.07.2015 04:53

У разі обстрілу бойовиками Авдіївки Збройні Сили України будуть змушені повернути відведену техніку на позиції під Донецьком.
Про це на брифінгу в Краматорську заявив керівник Спільного центру з контролю і координації (СЦКК), генерал-майор Андрій Таран, повідомляють "Новости Донбасса".
"Ми будемо змушені повернути відведену техніку і застосувати для того, щоб вогнем придушити спроби знищувати як мирних жителів, так і ЗСУ", - сказав Таран.
Нагадаємо, керівник СЦКК з українського боку також повідомляв, що бойовики окремих районів Донецької області ведуть обстріл як Донецька, так і звільнених міст. Терористи "ДНР" погрожують знищити Авдіївку разом з її коксохімзаводом, якщо українська армія по них стрілятиме.
"Мені генерал Романчук, колега мій з російського боку, сказав: "Андрію Васильовичу, доводжу дослівно те, що було сказано з Донецька - якщо по Донецьку буде випущений ще один снаряд, ми зітремо з землі Авдіївку разом з її коксохімзаводом". Що робити в такій ситуації? Саме тому я був змушений звернутися до ОБСЄ з проханням негайно здійснити усі заходи для зупинення подальшої ескалації конфлікту", - сказав Таран.

comments powered by HyperComments

Последние