Ф.МОГЕРІНІ ЗАЯВИЛА ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПОКАРАННЯ ВИННИХ У КАТАСТРОФІ MH17

17.07.2015 21:55

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила про те, що ті, хто прямо або опосередковано відповідальні за знищення літака рейсу МН17, мають, у відповідності до резолюції Ради безпеки ООН №2166, бути притягнуті до відповідальності та постати перед судом. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Представництва ЄС в Україні.
"У зв’язку із цим, ЄС і країни-члени повністю підтримують чинні зусилля зі створення зобов'язального і надійного судового переслідування.", - також зазначила вона.
Ф.Могеріні додала, що було досягнуто прогресу у ідентифікації і поверненні на батьківщину жертв трагедії, відновленні уламків, а також у чинному розслідуванні збиття літака.
Нагадаємо, 17 липня 2014 року був збитий літак Boeing-777 "Малайзійських авіаліній" біля Тореза Донецької області, внаслідок чого загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб). Згідно з попередніми результатами розслідування причин катастрофи, малайзійський Boeing-777 був збитий ракетою.
14 липня Малайзія внесла до Радбезу ООН проект резолюції про створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи літака MH17, дата її розгляду поки не визначена. З ініціативою створення трибуналу виступали Малайзія, Австралія, Нідерланди (більшість з 298 загиблих людей на борту були громадянами цих країн), Україна та Бельгія. Росія не підтримує цю пропозицію.

comments powered by HyperComments

Последние