ІМ’Я НОВОГО ГОЛОВИ УКРНАФТИ НАЗВУТЬ ЗА 10 ДНІВ – КОБОЛЄВ

17.07.2015 21:28

Ім’я новопризначеного голови правління ПАТ «Укрнафта» стане відомим 27 липня, після підписання контракту.
Про це розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв після засіданні наглядової ради ПАТ «Укрнафта», повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Є один кандидат, який був відібраний номінаційним комітетом. Обрана людина має великий досвід роботи у міжнародних компаніях, заробляла там немалі суми коштів, тому єдина можливість залучити таку людину – це відповідна оплата праці. Після погодження параметрів контракту ми сподіваємося затвердити кандидата 27 числа на засіданні наглядової ради, підписати контракт, а після цього ми зробимо ім’я кандидата публічним», - сказав Коболєв.
Він зазначив, що нині за умовами контракту голова правління «Укрнафти» отримує заробітну плату у розмірі близько 23 тис. грн.
«Я особисто вважаю, що призначення керівника такого рівня компанії без відповідного рівня оплати є профанацією», - зауважив Коболєв, додавши, що поки не готовий назвати суму заробітної плати нового керівника.
За його словами, сьогоднішнє засідання було технічним етапом.
Коболєв також зазначив, що для затвердження нового голови «Укрнафти» буде достатньо присутності мажоритарних акціонерів від «Нафтогазу».
«Оскільки на зборах будуть представники «Нафтогазу», головного акціонера, то цього буде достатньо. Відповідно до закону про акціонерні товариства, кворум буде. Однак сподіваємося, що міноритарні акціонери також візьмуть участь у засіданні», - сказав він.
Нагадаємо, міноритарні акціонери ПАТ «Укрнафта» звернулися до британського суду із позовом до «Нафтогазу», звинувачуючи НАК у порушенні умов акціонерної угоди.

comments powered by HyperComments

Последние