БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТІ, РОЗРОБКА САЙТІВ

17.07.2015 01:07

У цій статті я хочу поговорити з вами про те, як заробити в інтернеті. Почнемо з того, що в умовах сучасного інформаційного суспільства все більше людей шукають собі дохід у Інтернеті. Багато хто знаходить вельми непогане джерело заробітку, а деякі не можуть відшукати підходящий варіант, або, що ще гірше, наштовхуються на черговий лохотрони у Рівному, через що починають вважати, що заробіток в інтернеті неможливий в принципі.

Саме через друге серед людей і складається думка, що будь-яка робота в інтернеті - це стовідсотковий лохотрон. Давайте скажемо відверто, багато інтернет проектів розпочинались де є створення сайтів рівне та їх просування в Google. Згоден, тут є безліч проектів, які не принесуть вам ніякого доходу, а лише заберуть час, а іноді і гроші. Але крім всього цього сміття існують і перспективні варіанти для працевлаштування, які принесуть вам не тільки дохід, а й психологічне задоволення.

Як правило, ті люди, які знайшли своє покликання в інтернет просторі, роботою своєї цілком задоволені і не хочуть її міняти, лише самовдосконалюватися. У той час ні для кого не буде секретом, що багато традиційні способи заробітку ніякого задоволення людині не приносять, він трудиться рутинно, без ентузіазму і без прагнення досягти чогось більшого. Переваг у віддаленої роботи є безліч, але мова зараз піде не про них, а про те, які ж варіанти заробітку в інтернеті існують і для кого вони підходять.

Як не дивно, роботу в інтернеті може знайти абсолютно будь-яка людина, незалежно від того, чи є у нього освіта, практичні знання та вміння. Але я ні в якому разі не хочу сказати, що всі люди з інтернету мають можливість отримувати однаково великий дохід. Для прикладу розробка сайтів рівне вартує 3-5 тисяч гривень, цього достатньо, щоб заробити на сімю в місяць та утримувати дітей. Програмування та просування сайтів вартує дорого та має попит черед іноземців та звичайних жителів міста Рівне.

Зрозуміло, це не так, заробіток фахівця сильно відрізняється від заробітку школяра, який просто хоче отримати надбавку до кишенькових грошей. Однак суть тут в тому, що в інтернеті є різні місця працевлаштування, одні з яких підійдуть людям без освіти, а інші - стануть відмінним способом побудови кар'єри для фахівців або навіть підприємців. І заробляти в Мережі можна як пару десятків доларів за місяць, так і кілька тисяч в день.

Крім цього, важливо відзначити, що в інтернеті ніхто не стане дивитися на ваш диплом, на ваш вік або ваші попередні доходи. Все, що тут має ціну - це практичні вміння в конкретній області, тому реалізуватися тут зможе будь-яка людина, навіть якщо він не має ніякого диплома, але займається самоосвітою.

Доходи в Мережі можливі як за допомогою вкладень і всіляких інвестицій, так і без них. Якщо у вас немає зайвих грошей або ви не готові ними ризикувати, бо не довіряєте віртуальному заробітку, то можете спробувати варіанти роботи без вкладень. Таких дуже багато, і дохід вони можуть приносити не менше, ніж інвестиції. А ось якщо у вас є вільні кошти і ви готові їх інвестувати, то можете створити непоганий актив за допомогою інтернету і отримувати при цьому пасивний дохід.

Іншими словами, працювати будете не ви, а ваші гроші. Причому, як правило, вкладення в інтернеті приносять набагато більше прибутку, ніж традиційні. Правда, і ризики тут великі, але для деяких людей це не має особливого значення, адже краще ризикнути і отримати більше 70% від початкового вкладу на місяць, ніж задовольнятися 35% за банківським депозитом на рік.

comments powered by HyperComments

Последние