МІНІ СІГВЕЙ SMARTWAY

17.07.2015 00:23

Міні СІГВЕЙ SMARTWAY найменший, легкий, перевірений, керований сенсорами SMARTWAY   з усіх створених. Він рухається за рахунок простих рухів вашого тіла. Варто лише нахилитися, щоб почати рухатися. Він звільнить вас від ваших турбот і кордонів, і подарує вам нескінченну радість. Дивіться детальніше " http://www.mysmartway.com.ua/ "
Провідні технології динамічного само-балансу забезпечують вашу безпеку і дозволяють вам вільно переміщатися на вашому SMARTWAY . Всякий раз, коли ви встаєте на SMARTWAY , все, про що вам потрібно подбати - це про те, щоб отримувати задоволення.

У виробництві SMARTWAY  використані самі новітні технології динамічного руху і само-балансу за допомогою гіроскопа і акселерометрів для зчитування інформації про положення тіла водія. А також використовується контрольні системи управління для точного руху моторів, щоб зберігати SMARTWAY  в положенні балансу.
Магічний розмір і інтелект, поява SMARTWAY  розширить вашу уяву і подарує приголомшливий досвід. Кожна деталь дизайну висловлює зусилля наших інженерів, кожна функція яскраво відображає інтелект наших інженерів. Ми зробили цю красиву річ для ВАС, все в ній відображає ваші потреби.

Деякі люди кажуть, що ті, хто любить грати, той не серйозний. Але для нас гра може бути професією! Все залежить від того, як ви це робите і як на це дивитеся! Ви можете бути мандрівником, насолоджується злиттям з містом, ви можете бути іконою стилю і законодавцем моди, провідним за собою інших на краще. Так багато можливостей для вас з SMARTWAY  - гра, як відчуття світу!

comments powered by HyperComments

Последние