ГПУ НАПРАВИЛА ДО СУДУ СПРАВУ ХАРКІВСЬКОГО ЕКС-БЕРКУТІВЦЯ ЗА ПОДІЇ У МАРІЇНСЬКОМУ ПАРКУ

17.07.2015 05:21

Генпрокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно еск-беркутівця за побиття мітингувальників у Маріїнському парку. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.
Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України 15.06.2015 до Печерського районного суду міста Києва направлено обвинувальний акт за підозрою колишнього міліціонера батальйону міліції особливого призначення “Беркут” ГУМВС України в Харківській області, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 41, ч. 2 ст. 365 КК України.
"Підозрюваному інкриміновано вчинення 18 лютого 2014 року під час силового розгону працівниками правоохоронних органів громадян, які знаходились на вулиці Інститутській та Кріпосному провулку в місті Києві (район урядового кварталу) на виконання злочинного наказу, дій, які явно виходили за межі наданих йому прав чи повноважень, що супроводжувалися насильством, застосуванням спеціальних засобів та болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями, внаслідок чого одному з протестувальників спричинено тілесні ушкодження", - йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування стосовно інших учасників вказаного кримінального правопорушення триває.
Нагадаємо, 18 лютого 2014 року люди з Євромайдану пішли мітингувати до Верховної Ради, де мали розглядати питання про повернення до Конституції-2004. Їх не пустили міліція та тітушки. Зав’язалися криваві сутички.
Ввечері того ж дня міліція пішла штурмом на Євромайдан. Так звані «правоохоронці» спалили багато наметів мітингувальників на Майдані Незалежності, підпалили Будинок профспілок, стріляли бойовими набоями в людей перед сценою Майдану, серед яких було дуже багато жінок.

comments powered by HyperComments

Последние