ЯЦЕНЮК З ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ ДОМОВИВСЯ ПРО РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

16.07.2015 15:13

Великобританія допоможе реформувати правоохоронців та митників в Україні. Про це Арсеній Яценюк домовився зі своїм колегою Девідом Кемероном.

Прем'єр побував із візитом на Туманному Альбіоні. Глави урядів обговорили і співпрацю у торгівлі та можливості залучення інвестицій. Український урядовець покликав Кемерона до Києва та подякував за підтримку України. А британський колега запевнив — так буде і надалі, але тут чекають від Києва реформ.

У нас багато спільного із Великобританією: ви пройшли через режим економії і зробили свою економіку справді міцною, ми теж це робимо. Ми можемо поділитися своїм досвідом із Грецією, щоб ЄС залишався єдиним і надалі підтримував територіальний сувернітет України та її незалежність,
— сказав прем'єр-міністр України.

"Хочеться почути про прогрес України у побудові демократії та сильних інституцій, боротьбі з корупцією. Дуже важливо і те, як досягнути повного виконання Мінських угод, бо це — найкраща можливість для безпечного майбутнього України, хороших стосунків із Європою та й з Росією теж", — додав прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

comments powered by HyperComments

Последние