СЛОВАЧЧИНА ПОСИЛИЛА ОХОРОНУ КОРДОНУ У ЗВ'ЯЗКУ З ПОДІЯМИ В МУКАЧЕВІ

15.07.2015 02:01

Словаччина після подій у Мукачевому збільшила число патрулів та забезпечила додаткове спорядження для поліцейських і прикордонників на кордоні з Україною.

Словаччина після подій у місті Мукачево Закарпатської області збільшила число патрулів та забезпечила додаткове спорядження для поліцейських і прикордонників, повідомляє МЗС країни.
«Оскільки Мукачево знаходиться лише в кількох десятках кілометрів від словацького кордону, поліція Словаччини відразу після інциденту, в той же день, вжила необхідних заходів безпеки. Вони включають, зокрема, збільшення кількості патрулів, більше спорядження для поліції та прикордонників, а також інші заходи, спрямовані на забезпечення безпеки громадян Словаччини та захист словацько-українського кордону», — цитує Deutsche Welle прес-секретаря МЗС Словаччини Петера Стано. За словами Стано, якщо буде необхідно, поліція q прикордонники країни будуть «приймати подальші заходи».
Раніше чеський президент Мілош Земан заявив, що події, подібні тим, що відбулися в Мукачеві, можуть викликати наплив біженців з України, тому можливе посилення охорони чеського держкордону армією.
Перестрілка між силовиками, місцевими бізнес-структурами та «Правим сектором» у Мукачеві сталася 11 липня. За останніми даними МВС, загинули два бійці «Правого сектора», один цивільний, ще 13 осіб постраждали.
«Правий сектор» пов'язав конфлікт зі своєю боротьбою з перекриття контрабанди в Закарпатській області, яку, за словами його представників, контролюють народний депутат, колишній член Партії регіонів Михайло Ланьо, екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук та співробітники правоохоронних органів.
Лідер ПС Дмитро Ярош особисто прибув до Мукачева для вирішення конфлікту. В організації наполягають, що міліціонери почали стріляти першими. Правоохоронці, у свою чергу, стверджують зворотне.
Як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, ГПУ провела допит нардепа Михайла Ланьо у зв'язку з НП. На даний момент ведуться пошуки бійців ПС в районі Мукачевого. Також тривають переговори з вирішення мукачівського конфлікту.

comments powered by HyperComments

Последние