АБРОМАВИЧУС РОЗПОВІВ, ПРО ЩО ВДАЛОСЬ ДОМОВИТИСЬ У ВАШИНГТОНІ

14.07.2015 18:24

Бізнесмени США та України оголосили про укладення ряду великих угод в ході двостороннього ділового форуму у Вашингтоні. Про це повідомив міністр економічного розвитку України Айварас Абромавичус, передає "РИА Новости".

"Позитивно те, що з боку американських інвесторів є великий інтерес до України. І під час форуму було оголошено про декілька угод", — заявив Абромавичус.

За його словами, зокрема, американський фонд прямих інвестицій Horizon Capital оголосив про вкладення коштів у найбільший український портал електронної торгівлі rozetka.ua.

Крім того, компанія Amazon.com оголосила про інвестиції в будівництво порту в Україні. За оцінкою міністра, ще як мінімум про три великих угоди буде оголошено в найближчі дні.

Абромавичус уточнив, що в основному інвестори цікавляться сільським господарством, сферою високих технологій, у тому числі в промисловості оборонного призначення.

"Ті проблеми, які бачать інвестори — досить старі, але їх треба вирішувати. Це повернення ПДВ, захист прав на інтелектуальну власність і, безумовно, наша судова система", — зазначив міністр, додавши, що по цих напрямках ведеться робота, і уряд розраховує на поліпшення ситуації не тільки для американських підприємців, але і для всіх інших інвесторів.

Як повідомлялося, у Вашингтоні проходить перший Американсько-український бізнес-форум. Урядову українську делегацію очолює прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. До делегації входять глава Міністерства фінансів Наталія Яресько, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, глава Мінагрополітики Олексій Павленко та ряд інших високопоставлених українських чиновників.

comments powered by HyperComments

Последние