НЕВИКОНАННЯ УКРАЇНОЮ МІНСЬКИХ УГОД ПОЗБАВИЛО Б НАС МІЖНАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ - ПРЕЗИДЕНТ

14.07.2015 04:43

Альтернативи Мінським угодам не існує, а їх невиконання позбавить Україну міжнародної підтримки.
Про це Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю телеканалу «1+1», передає кореспондент Укрінформу.
«Я вважаю, що альтернативи Мінським угодам не існує. Рішення про продовження санкцій проти Росії – це Мінські угоди, заборона експорту чутливих технологій до Росії – це Мінські угоди, міжнародна ізоляція Росії – це Мінські угоди, міжнародна військово-технічна допомога, яку Україна зараз отримує – це теж Мінські угоди... Лише таким чином ми можемо довести цю ситуацію до переможного кінця. Будь-яке порушення цього позбавить нас міжнародної підтримки, а тоді ми не матимемо ані механізму санкцій, ані залучення до відповідальності по анексованому Криму», - сказав Президент.
Порошенко заперечив, що українські бійці у зоні АТО не можуть відкривати вогонь у відповідь. Їм лише заборонено вести наступальні операції.
«У Мар’їнці через 34 хвилини системи були на місці і через 1 годину 20 хвилин у повному обсязі були застосовані - і наступальні дії Збройних сил Російської Федерації отримали чітку відповідь. І українські герої звільнили Мар’їнку. Загинули більше сотні бойовиків. А ми продемонстрували, що ми уже по-іншому воюємо. І цей наш контрнаступ дуже охолодив наступальні плани як російських стратегів, так і підтриманих ними сепаратистів. Тому ніякого одностороннього виконання немає», - наголосив Глава держави.

comments powered by HyperComments

Последние