АДВОКАТІВ У СПРАВІ СЕНЦОВА ВЗЯЛИ ПІД ОХОРОНУ

10.07.2015 07:47

Адвокати Олега Сенцова і Олександра Кольченка, які прибули до Ростова-на-Дону для участі в судовому засіданні, знаходяться під охороною через загрозу замаху.
Про це повідомив у Фейсбуці адвокат Дмитро Дінзе.
«Дивні речі відбуваються зараз навколо адвокатів у Ростові-на-Дону у кримінальній справі Олега Сенцова і Кольченка. Один з адвокатів зустрів у холі готелю молоду людину в цивільній формі одягу з пістолетом. На питання: «Що Ви робите тут зі зброєю?» чоловік відповів, що охороняє адвокатів Сенцова і Кольченка. Подумали, що прикол, але молодик відповів, що серйозно. Якщо хтось хоче вчинити замах на адвокатів або є така інформація, тоді вже не смішно», - написав Дінзе.
Нагадаємо, сьогодні в Ростові в закритому режимі проходить засідання суду у справі Сенцова-Кольченка. Дмитра Дінзе на цьому засіданні не буде. Поки інтереси обвинуваченого Сенцова на ньому представлятиме адвокат Ольга Чавдар, обвинуваченого Кольченка - адвокат Світлана Сидоркіна.
Нагадаємо, Олега Сенцова затримали в анексованому Криму співробітники ФСБ Росії. Його звинувачують у підготовці терактів у Сімферополі, Ялті і Севастополі. Сам Сенцов провину не визнає. Окрім нього у цій справі заарештовані Олександр Кольченко, а також Геннадій Афанасьєв і Олексій Чирній. Останні пішли на угоду із слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі. За умовами угоди із слідством, вони повинні будуть свідчити на суді проти Сенцова і Кольченка.

comments powered by HyperComments

Последние