У РАЙОНІ ГОРЛІВКИ ЗАФІКСУВАЛИ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ ТЕРОРИСТІВ - ЕКСПЕРТ

09.07.2015 16:18

На Донеччині спостерігалася концентрація військової техніки бойовиків. Противник зосереджує техніку в районі Горлівки, повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець з посиланням на джерела, передає УНН.
"Що стосується затишшя - наша група отримувала інформацію стосовно району Горлівки про те, що трохи північніше "Хімкомбінату" (де проходить велика дорога) спостерігалася концентрація бойової техніки сепаратистів. Ми так і не встановили, куди вона рушила з Горлівки, чи в саму Горлівку", - сказав він.
Крім цього, зазначив К.Машовець, у Групи була інформація інсайдерського характеру від місцевих жителів про те, що кілька баз або місць дислокацій незаконних збройних формувань залишені бойовиками.
"Тобто вони погрузилися на транспорт і кудись від'їхали. Можливо, затишшя і пов'язане з цією подією",- додав експерт.
"Я не поручуся за достовірність цієї інформації. Її треба ще перевіряти, але вона вже неодноразово до нас надходила", - резюмував К.Машовець.
Нагадаємо, напередодні в штабі антитерористичної операції (АТО) повідомляли, що фіксували ознаки ротації особового складу і техніки бойовиків.

comments powered by HyperComments

Последние