ФОНД ДЕРЖМАЙНА ПЛАНУЄ ПРОДАТИ У 2015 РОЦІ ОПЗ ТА '"ЦЕНТРЕНЕРГО"

09.07.2015 09:56

Фонд державного майна має намір продати у 2015 році Одеський припортовий завод та енергетичну компанію "Центренерго". Про це під час засідання уряду заявив голова Фонду держмайна Ігор Білоус, передає кореспондент УНН.
"Ми прийняли рішення стосовно активів, які будуть пропонуватися на відкритих конкурсах цього року. Серед основних активів є "Центренерго", Одеський припортовий завод, 6 локальних станцій, 6 контрольних пакетів обленерго", - сказав він, додавши, що є велика зацікавленість до приватизації ОПЗ, а в купівлі "Центренерго" зацікавлена компанія Gaz de France
За словами І.Білоуса, наразі Фонд держмайна шукає радників для продажу об’єктів.
"Основні продажі плануються на листопад-грудень цього року", - сказав він.
Нагадаємо, у вересні ФДМУ запланував продаж 70% акцій "Миколаївобленерго", 70% акцій "Хмельницькобленерго", 50,9% акцій "Тернопільобленерго" і 99,9% акцій Дніпродзержинської ТЕЦ; у жовтні — 65% акцій "Харківобленерго"; у листопаді — 94,9% акцій Одеської ТЕЦ, 94,8% акцій Херсонської ТЕЦ та 94,6% акцій Одеського припортового заводу; у грудні — 55,2% акцій "Запоріжжяобленерго".
Крім того, на вересень заплановано продаж 50% акцій компанії "Укрнафтопродукт", на жовтень — 25% акцій Дніпровського машинобудівного заводу, на жовтень — 95% акцій підприємства "Дніпрометробуд" і 50% акцій машинобудівного об’єднання “Оріон”, а на грудень — 94,9% акцій підприємства "Сумихімпром".
Пакети акцій названих підприємств буде продано після узгодження умов продажу з Кабінетом міністрів, наголошують при цьому у Фонді.

comments powered by HyperComments

Последние