ЗАХИСТ Н.САВЧЕНКО ПРОГНОЗУЄ, ЩО У НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС ЇЙ БУДЕ ПЕРЕДАНО ОБВИНУВАЛЬНИЙ ВИСНОВОК

09.07.2015 08:37

Адвокат український льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін не виключає, що у найближчий час його підзахисній буде передано обвинувальний висновок. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає УНН.
"На жаль, ми поки ще не бачили обвинувального висновку, який не затверджено генпрокуратурою, де все це описано детально, ми судимо тільки за тієї інформації, яка офіційно оприлюднена слідчим комітетом. Так, мабуть пособництво, складу змінився, і їй вже, так сказати, інкримінують співучасть у вбивстві двох журналістів за попередньою змовою. Це пряме звинувачення співучасті, не пособництво, однак, для того, аби переконатися як описана фабула обвинувачення в обвинувальному висновку, потрібно її переглянути. Я думаю, що у найближчі дні генпрокуратура ухвалить цей висновок і його передадуть Надії Савченко і стороні захисту, і тоді вже точно можна буде сказати, як вони бачать роль Надії в загибелі журналістів", - зазначив М.Фейгін.
Як повідомляв УНН, 6 липня адвокат української льотчиці Надії Савченко Микола Полозов у Twitter повідомив, що захисту відмовлено у всіх клопотаннях, а зокрема й у суді присяжних.
“Дзвонив в СК. У всіх клопотаннях захисту Надії Савченко відмовлено, справу передано до прокуратури. Відмови прийдуть поштою”, — написав М.Полозов.
Раніше М.Полозов повідомив, що льотчиця Надія Савченко заявила слідству клопотання про розгляд її справи судом присяжних.

comments powered by HyperComments

Последние