ЯК СТВОРЮВАЛАСЬ УКРАЇНСЬКА ПОЛІЦІЯ?

08.07.2015 21:52

На наших очах твориться історія нової України. На вулиці Києва, кілька днів тому, виїхали перші екіпажі нової патрульної поліції – і вже отримали багато схвальних відгуків, позитивних згадок та подяк. Але як створювалась патрульна поліція столиці?

Новий підхід у патрулюванні та несенні служби, у спілкуванні з громадянами, налаштованість на допомогу і розуміння основних засад цивілізованої охорони громадського порядку – справжня реформа правоохоронних органів, на яку чекали українці.

Журналіст «Громадського» Богдан Кутєпов занурився у процес відбору в патрульну службу поліції – і побачив зсередини нову правоохоронну структуру. Серед понад 30 тисяч охочих він зареєструвався на конкурс і проходив його етап за етапом, приховано фіксуючи на камеру нюанси, які виникали у процесі. Що він побачив?
Комітет Народного Контролю рекомендує до перегляду фільм «Піду в поліцію», який був знятий Богданом Кутєповим з січня по липень 2015 року, щоб ми ще раз зрозуміли: зміни в країні починаються зі змін у свідомості кожного з нас. Слава Україні!

comments powered by HyperComments

Последние