УБИВСТВО НЄМЦОВА ГОТУВАЛИ З МИНУЛОЇ ОСЕНІ

08.07.2015 16:31

Згідно з матеріалами розслідування вбивства політика Бориса Нємцова, підготовка до злочину почалася восени 2014 року, а замовлення на його вбивство могло надійти ще влітку.
Про це «Інтерфаксу» розповіло ознайомлене джерело.

За даними іншого джерела агентства, у справі є докази, що підготовка до вбивства почалася в жовтні-листопаді 2014 року. Це підтверджують дати покупки машини, оренди квартир і дані з камер відеоспостереження біля будинку Нємцова, пише Медуза.

Раніше видання «Росбалт» стверджувало, що свідок, ім'я якого не розкривається, дав свідчення, з яких випливає, що вбивство готувалося в листопаді 2014 року. Таким чином, підкреслював «Росбалт», зі справи про вбивство політика випадає мотив про помсту за висловлювання Нємцова з приводу нападу на редакцію «Шарлі Ебдо», вчиненого в січні 2015 року.

Адвокат потерпілих у справі Вадим Прохоров підтвердив «Інтерфаксу», що дані про те, що виконавці почали підготовку злочину в жовтні 2014 року, є в справі.

«Це для мене не є новиною. Я завжди говорив, що, по цілому ряду даних, підготовка вбивства почалася ніяк не пізніше кінця осені », - сказав захисник.

comments powered by HyperComments

Последние