ПОЛІЦІЯ ВІРМЕНІЇ ЗАБОРОНИЛА ДЕМОНСТРАНТАМ ПРОВОДИТИ ХОДУ В ЦЕНТРІ ЄРЕВАНА

08.07.2015 07:51

Правоохоронці вважають проведення ходи незаконним. До центру міста, де й досі тривають протести, влада стягла спецтехніку.

Поліція Вірменії не дозволяє демонстрантам провести ходу у центрі Єревана. Про це у вівторок, 6 липня, повідомила агенція "Інтерфакс". За даними інформагенції, колишній кандидат у президенти Вірменії Андріас Гукасян звернувся до заступника голови поліції країни Валерія Осипяна з проханням супроводжувати ходу центральними вулицями міста.

"Нас менше ніж 100 людей. Просимо вас дозволити та супроводити нашу ходу", - сказав Гукасян. На це у поліції відповіли, що на проведення акції потрібен дозвіл мерії Єревана. "Проведення ходи незаконне", - сказав заступник голови вірменської поліції, вказавши, що такі акції буцімто не можна проводити з 22.00 по 8.00.
Демонстранти кличуть омбудсмена на допомогу
Учасники протестів, своєю чергою, кличуть уповноваженого з прав людини Вірменії на місце проведення акції. "Поліція не дозволяє нам реалізувати дані нам конституцією права, зокрема, провести ходу центром міста для інформування громадян про події, що відбуваються", - сказав Гукасян.
На площі Свободи, за різними оцінками, лишилось кілька десятків осіб. Активісти акції мають намір провести ніч на площі і розтелили ковдри на сходах до театру опери та балету. Натомість сили поліції та спецтехніка сконцентровані в малому центрі Єревана. На прилеглих до площі Свободи проспектах Маштоца та Баграмяна, площі Франції стоїть водомет, автозаки та автомобіль з колючим дротом.
Вдень у понеділок, 6 липня, поліція розібрала барикади протестувальників, відтіснивши їх, що дозволило відновити транспортне сполучення, йдеться у повідомленні агенції "Інтерфакс".
Як відомо, мешканці вірменської столиці протестують проти підвищення тарифів на електроенергію.

comments powered by HyperComments

Последние