ТЕРОРИСТИ ЗНОВУ ОБСТРІЛЯЛИ ТЕС У ЩАСТІ, ВСЮ НІЧ МІСТО БУЛО БЕЗ ВОДИ

08.07.2015 06:23

У ніч на вівторок (7.07) бойовики з окупованої Веселої Гори обстріляли з мінометів територію ДТЕК Луганської теплоелектростанції в м.Щастя (Новоайдарський район)

Про це йдеться у повідомленні прес-служби голови Луганської військово-цивільної обласної адміністрації Геннадія Москаля, передає depo.ua.

Дві міни влучили у відкрите розподільче обладнання, одна - в дах турбінного цеху. Подача електроенергії внаслідок обстрілу не припинялася, однак через перебиті лінії електропередач місто до самого ранку залишилося без центральної води.

Це вже другий поспіль обстріл ТЕС, яка забезпечує елекроенергією контрольовану Україною частину області. В неділю увечері бойовики також обстріляли станцію з мінометів і пошкодили обладнання.

Тоді обійшлося без припинення електроенергії, однак в зону вогню потрапили двоє мирних мешканців, що ловили рибу в каналі поблизу ТЕС. Обидва отримали поранення.

Перебиті останнім обстрілом лінії електропередач ремонтники за ніч змогли полагодити, зранку подачу центральної води в Щасті відновили.

comments powered by HyperComments

Последние