МЕРКЕЛЬ НЕ БАЧИТЬ ПІДСТАВ ДЛЯ ПЕРЕГОВОРІВ ПРО НОВУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ГРЕЦІЇ

07.07.2015 12:32

За словами речника німецького уряду, канцлерка ФРН не бачить підстав для переговорів про нову програму порятунку Греції. Тим не менше, "двері для дискусій залишаються відчиненими", кажуть у її відомстві.


Німецька канцлерка Анґела Меркель після результатів грецького референдуму не бачить жодної основи для переговорів про новий пакет фінансової допомоги для Афін. "Враховуючи вчорашнє рішення грецьких громадян, на даний момент відсутні передумови для початку переговорів про нову програму допомоги", - пояснив речник німецького уряду Штеффен Зайберт у понеділок, 6 липня, у Берліні, повідомляє агенція dpa.

Остаточні результати референдуму в Греції засвідчили небажання греків посилювати заходи жорсткої економії і, таким чином, відмову від принципу європейської допомоги. Проти такого плану, згідно з даними АР, висловився понад 61 відсоток виборців. Німецький уряд, тим не менше, продовжує наполягати на заявленому раніше принципі, залишаючи можливість для діалогу. "Двері для дискусій завжди залишаються відкритими", - наголосив Зайберт.
Він також зазначив, що зараз треба вивчити, які існують можливості для допомоги грецькому народу."Крім того, це дуже залежатиме від того, які пропозиції представить грецький уряд", - підкреслив речник німецького уряду.
Нагадаємо, після оприлюднення результатів голосування голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що "ми повинні прийняти результати волевиявлення", повідомляє інформагентство dpa. За його словами, тепер все залежатиме від Греції.

comments powered by HyperComments

Последние