В ГПУ ВИЯВИЛИ ХАБАРНИКІВ, В ЯКИХ ЗНАЙШЛИ 500 ТИС ДОЛ. США

07.07.2015 09:27

У Києві затримано перший заступник глави слідчого управління ГПУ Володимир Шапакіна і заступник прокурора Київської області Олександра Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Про це повідомляє нардеп Мустафа Найєм на своїй сторінці в соцмережі.
 
За інформацією Найема, при затриманні у чиновників було виявлено в цілому близько 500 тисяч доларів США, а також коштовності та цінні папери.
 
«Зокрема, під час обшуку у Шапакіна було знайдено: $ 130 тис. В кабінеті; $ 30 тис і € 22 тис у будинку; $ 170 тис і 500 тис грн у квартирі; документи на депозитні вкладення на суму 800 тис грн, а також незареєстровану вогнепальну зброю і боєприпаси. При обшуку у Корнейца також було знайдено 35 пакетів з діамантами із загальною кількістю 65 каменів », - пише Найєм.
 
За словами нардепа, операція проводилася під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе та голови СБУ Василя Грицака.
 
«А тепер дивовижне. За результатами цієї операції було відкрито кримінальну проізсодвство відносно ... Давида Сакварелідзе. Справа відкрив перший заступник Генпрокурора Володимир Гузир за статтею «захоплення державної установи». Справа в тому, що в ході затримання чиновників був використаний загін Альфа, яким довелося виламувати двері в кабінетах затриманих чиновників », - пише Найєм.

comments powered by HyperComments

Последние