В ОДЕСІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ МІЛІЦІОНЕРІВ ЗА ВИМАГАННЯ $2000

06.07.2015 20:25

Управління внутрішньої безпеки МВС Одеської області затримало двох міліціонерів під час отримання хабара в сумі 2000 доларів.

Як повідомляє прес-служба МВС, у березні слідчий відділ Малинівського райвідділення міліції порушив кримінальне провадження у зв'язку з вчиненням грабежу. Підозрюваного оголосили в розшук. Двоє працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Суворівського райвідділення міліції «увійшли з ним у неділові відносини і за незатримання у зв'язку з перебуванням в розшуку і непритягнення до кримінальної відповідальності зажадали незаконної винагороди в розмірі 2 тисяч доларів США».

Однак чоловік поскаржився на міліціонерів в Управління внутрішньої безпеки МВС.

Працівників міліції затримали під час передачі хабара. При цьому вони намагалися втекти і скоїли наїзд на працівника УВБ. Правоохоронці у відповідь зробили попереджувальні постріли в повітря та заблокували автомобіль хабарників.

Під час огляду автомобіля затриманих було вилучено незаконно отримані 2000 доларів. Крім того, в салоні та багажнику авто знайшли дві цигарки з речовиною зеленого кольору рослинного походження і пакет з аналогічною речовиною.

Прокуратура Одеської області оголосила міліціонерам про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Підозрюваних затримали згідно зі ст. 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового утримання.

 

comments powered by HyperComments