ДО ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ НА ДОНБАСІ СТЯГУЮТЬ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ − ОБСЄ

06.07.2015 18:57

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували високу концентрацію бойової техніки уздовж лінії зіткнення сторін конфлікту на Донбасі.

Про це повідомля заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александра Хуга, передає «Інтерфакс-Україна».

«Нами було відзначено зростаюче нарощування озброєнь у с.Комсомольське, що перебуває під контролем «ДНР», переміщення цього озброєння у південному напрямку. В один із днів безпілотники зафіксували 38 танків, 7 САУ, 12 БТР у Терновому. В останні тижні наші безпілотники фіксували нарощування й на українських територіях, що є порушенням положень щодо відведення (озброєнь)», − заявив журналістам Хуг.

Він також повідомив про те, що мирне населення має певні труднощі на блокпостах.

«На блокпостах зараз на практиці дедалі більше обмежень. 27 червня біля блокпосту селища Зайцевого під контролем «ДНР» було понад 800 автомобілів. Такі затримки неодноразово фіксують спостерігачі. Блокпости - абсолютно явна мета для нападу, і це наражає населення на невиправданий ризик. Такі обмежувальні практики застосовуються і до бізнес-структур, що не може не позначатися на ситуації з пальним», − зазначив він. Нагадаємо, за конфліктом в Україні спостерігають майже 500 представників ОБСЄ, більша частина з них працює на Донбасі.

comments powered by HyperComments

Последние