УКРАЇНА ПЕРЕДАЛА США ІМЕНА РОСІЙСЬКИХ ГЕНЕРАЛІВ, ЯКІ КУРУЮТЬ БОЙОВИКІВ

03.07.2015 10:02

СБУ передала Адміністрації президента США доповідь, у якій вказані імена п’яти російських генералів, які відіграють ключову роль в організації та командуванні сил бойовиків «ДНР» та «ЛНР».

Видання Bloomberg View опублікувало відповідний документ.

 

У доповіді вказані прізвища генерал-майора Олєга Цекова (Турнова), який командує другою бригадою так званої «народної міліції» «ЛНР», генерал-майора Валєрія Солодчука, який є командиром першої армії сил «Новоросії» у Донецьку, генерал-майора Сєргєя Кузовлєва, що командує військовими операціями в Луганській області та генерал-майора Алєксєя Завізіона, що координує російські військові операції у Донецькій області.

Крім того було ідентифіковано генерал-майора Романа Шадріна та полковника Анатолія Баранкєвіча – колишнього міністра оборони у Південній Осетії, а тепер радника з бойової готовності в «ЛНР».

«Американські офіційні особи підтвердили отримання документу та повідомили, що інформація, яка міститься в ньому, в цілому відповідає даним американської розвідки щодо російської діяльності в Україні», – пише видання.

Крім того, у доповіді СБУ вказали загальну кількість тренувальних таборів для бойовиків, організованих Росією.

comments powered by HyperComments

Последние