ПРЕМ'ЄР ГРЕЦІЇ ПООБІЦЯВ ПІДПИСАТИ УГОДУ З КРЕДИТОРАМИ ЧЕРЕЗ 2 ДОБИ ПІСЛЯ РЕФЕРЕНДУМУ

03.07.2015 23:40

Уряд Греції укладе угоду з кредиторами протягом двох діб після референдуму 5 липня. Про це заявив грецький прем'єр-міністр Алексіс Ципрас, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Глава кабінету сказав, що проблеми, з якими стикаються греки через закриті банки, "не будуть тривати довго". Він підкреслив, що чекає висновку нової угоди з кредиторами протягом 48 годин після недільного референдуму, на якому громадянам пропонується проголосувати "за" або "проти" пропозицій кредиторів.
"Банки відкриються або на основі голосування за "так" на референдумі з прийняттям нежиттєздатно] угоди (на умовах кредиторів) або на основі голосування "проти", - сказав прем'єр. - "При голосуванні "проти" на наступний день я буду в Брюсселі і підпишу угоду протягом 48 годин".
Нагадаємо, 27 червня країни єврозони заявили про припинення переговорів з Афінами після того, як прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив про винесення на референдум 5 липня питання про позицію кредиторів щодо грецької державної заборгованості.
Крайній термін сплати боргів Греції перед кредиторами сплив 30 червня. Як зазначила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, референдум у Греції не матиме юридичної сили, оскільки пройде після закінчення терміну погашення кредиту.

comments powered by HyperComments

Последние