ДЕПУТАТИ, ЯКІ ГОЛОСУВАЛИ ЗА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ ВАЛЮТНИХ КРЕДИТІВ, ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД СВОЇХ ГОЛОСІВ

03.07.2015 15:42

Народні депутати, які проголосували за закон про реструктуризацію валютних кредитів, після шквалу критики на свою адресу почали відмовлятися від своїх голосів. Так, нардеп від ВО "Батьківщина" Ігор Луценко написав, що він вважав, що голосує не за закон, а за те, щоб відправити його на розгляд у другому читанні. При цьому він називає себе ідіотом і обіцяє подати заяву на відкликання свого голосу.

На те, що "не розібралися, за що голосували", скаржаться і депутати від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко та Олег Мусій. Вони також обіцяють написати заяву про відкликання своїх голосів.А ось депутатка Альона Шкрум з "Батьківшини" не виправдовується ніякими технічними деталями голосування. Вона пише, що голосування за закон 1558-1 — це єдиний вчинок, за який їй соромно у Верховній Раді і, за її словами, вона вже написала заяву про відкликання свого голосу.


Різко змінив думку і Володимир Парасюк, який через свій емоційний пост на захист закону про валютні кредити увійшов до десятки трендів в українському Twitter – користувачі масово поширювали його публікацію та обурювалися нею.

Тепер Парасюк вважає, що депутати схвалили закон гарячково і він попросив вибачення за свій вибір. На його думку, цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.

Нагадаємо, НБУ попереджає, що закон 1558-1 зруйнує фінансову та банківську системи України.


 

comments powered by HyperComments

Последние