США ЗАСУДЖУЮТЬ НАМІРИ СЕПАРАТИСТІВ ПРОВЕСТИ ВИБОРИ НА ДОНБАСІ - БАЙДЕН

03.07.2015 15:25

Офіційний Вашингтон виступає категорично проти ініціативи, озвученої сепаратистськими ватажками, щодо проведення місцевих виборів 18 жовтня на окупованій частині Донбасу.
Про це йдеться в заяві Білого дому, оприлюдненій за підсумками розмови в четвер віце-президента США Джозефа Байдена і прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Віце-президент найрішучим чином засудив заяву сепаратистських лідерів про наміри провести вибори 18 жовтня, які протирічитимуть мінським угодам та законодавству України", - наголошується в документі.
Зазначається також, що сторони обговорили ситуацію на сході України та "висловили глибоке співчуття з приводу загибелі цивільних осіб в результаті триваючих обстрілів прибережного міста Широкино". Сторони позитивно оцінили рішення ЄС продовжити санкції проти Росії до 31 січня 2016 року.
Крім того, Байден привітав продовження процесу конституційних реформ в Україні, що, на переконання американської сторони, "стане способом значної децентралізації влади (в Україні - ред.), відповідно до мінських угод".
Сторони серед іншого обговорили проведення запланованого на 13 липня в Вашингтоні американо-українського ділового форуму.

comments powered by HyperComments

Последние