НІДЕРЛАНДИ ПЕРЕДАЛИ ЧОРНОВИЙ ВАРІАНТ ЗВІТУ ЩОДО КАТАСТРОФИ МН17 ВСІМ КРАЇНАМ-УЧАСНИЦЯМ РОЗСЛІДУВАННЯ

03.07.2015 10:23

Розслідування проводили на основі стандартів Міжнародної організації цивільної авіації ICAO.

Рада національної безпеки Нідерландів передала чорновий варіант звіту щодо катастрофи малайзійського авіалайнера МН17, що впав на Донбасі торік у липні, представникам усіх країн-учасників розслідування, в тому числі Росії. Про це йдеться в повідомленні Ради.


«Рада національної безпеки Голландії, відповідальний за розслідування, направляє результати міжнародній команді слідчих. Слідча група складається з фахівців з Малайзії, України, Сполучених Штатів Америки, Російської Федерації, Сполученого Королівства, Австралії та Нідерландах», — йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, пасажирський «Боїнг-777 «Малайзійських авіаліній», що здійснював рейс за маршрутом Амстердам — Куала-Лумпур, був збитий бойовиками 17 липня в Донецькій області. Всі 298 осіб, які перебували на облавку літака, загинули. Більшість пасажирів — 193 людини — були підданими Нідерландів.


Російські офіційні органи висунули звинувачення, що літак був нібито збитий українськими винищувачами як провокація, проте міжнародні експерти схиляються до думки, що причиною катастрофи стала ракета, випущена з установки «Бук», яку бойовикам надала Росія. Нідерланди оголосили, що розраховують завершити розслідування аварії MH17 на Донбасі до жовтня.

comments powered by HyperComments

Последние