МІСІЯ ОБСЄ ЗАФІКСУВАЛА 168 ВИБУХІВ НАВКОЛО ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

02.07.2015 16:40

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва у Європі за вчорашній день зафіксувала 168 вибухів навколо Донецького аеропорту.

Як йдеться у звіті місії за 30 червня, який опубліковано сьогодні, бойові дії навкруги Донецького аеропорту продовжуються з сильнішою інтенсивністю, ніж це спостерігалося у попередні дні.

"Спеціальна моніторингова місія поміж 9:03 та 13:00 знаходячись на спостережному пункті Спільного центру з контролю та координації на центральному вокзалі Донецька, чула та бачила 168 вибухів, які в основному співставні з пострілами снарядів з мінометів та танків", - йдеться у звіті.


Водночас, із зафіксованих фактів порушення режиму припинення вогню, спостерігачі ОБСЄ визначили, що 109 таких випадків відбулися на півночі та північному заході від селища Спартак (підконтрольне "ДНР") та Донецького аеропорту, а також в районі підконтрольних Україні сіл Опитному та Муравейник, а також шахти Бутовська на відстані 3-7 км від займаних позицій представниками ОБСЄ. Інші 39 вибухів сталися в 10-15 км на північний схід від позицій спостерігачів ОБСЄ.


comments powered by HyperComments

Последние