ЄС МАЄ НАМІР І НАДАЛІ ФІНАНСОВО ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНУ – ЄВРОКОМІСАР

01.07.2015 08:33

Євросоюз має намір продовжувати надавати фінансову підтримку Україні. Про це заявив єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорам про розширення Йоханнес Хан, передає УНН з посиланням на РІА «Новости».
"Ми постараємося надати допомогу", - сказав він на прес-конференції в Мінську.
Й.Хан повідомив, що ЄС стежить за оцінками МВФ, які стануть визначальними з надання підтримки на 2017-2018 роки, а також за думкою міжнародних донорів.
Єврокомісар звернув увагу на те, що в останні два-три роки ЄС надав підтримку Україні в розмірі близько 6 мільярдів євро.
"Ми будемо допомагати і в майбутньому ... Ми повинні бачити зв'язок між виконанням вимог (щодо надання підтримки) і стимулами", - сказав він, зауваживши, що уряд країни виконав "величезну роботу в складних обставинах".
"Міжнародне співтовариство має підтримувати Україну у важких обставинах в її русі вперед", - продовжив Й.Хан. Він заявив про наявність в України економічного потенціалу і висловив надію, що країна зможе не тільки його відновити, але і прогресувати.
Нагадаємо, Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Україна може отримати кредитні гарантії від США розміром у 3 мільярди доларів, якщо реформи будуть проведені до кінця цього року.

comments powered by HyperComments